Loading

Aktualności


Materiały korporacyjne dla PGE Energia Odnawialna

Opracowaliśmy kolejną wersję materiałów korporacyjnych dla spółki PGE Energia Odnawialna. Do naszych zadań należało przygotowanie koncepcji graficznej folderu prezentującego portfolio aktywów, a także koordynacja prac nad zawartością merytoryczną.

Jednym z komponentów projektu był przygotowanie kilkuminutowego filmu dokumentalnego prezentującego Spółkę.

Aktualności


TAILORS Group dla Prairie Maining

Nowym wyzwaniem naszego zespołu jest współpraca z australijską spółką z sektora węgla kamiennego - Prairie Mining Limited. Planuje ona budowę nowej kopalni w Lubelskim Zagłębiu Węglowym. Odpowiadamy za działania PR i IR Grupy w Polsce. Pierwszym krokiem w realizacji planów Prairie, był debiut na GPW w Warszawie - jednym z trzech rynków notowań obok Sydney i Londynu. Wspieramy spółkę w bieżącej komunikacji z interesariuszami, a także stworzyliśmy polską witrynę internetową pdz.com.pl

Aktualności


PKP Cargo

Zrealizowaliśmy dla PKP Cargo projekt z obszaru komunikacji wewnętrznej.

Aktualności


Strona www dla Stoczni Gdańsk

Zakończyliśmy bardzo ciekawy projekt dla Stoczni Gdańsk, której działalność koncentruje się, między innymi, na budowie wież morskich i lądowych elektrowni wiatrowych.

Naszym głównym zadaniem było stworzenie nowej witryny korporacyjnej spółki odpowiadającej międzynarodowym ambicjom klienta. W pierwszym kroku zrealizowaliśmy jednak sesję zdjęciową, której głównym bohaterem była największa hala produkcyjna w Europie. Jednym z kluczowych elementów projektu była budowa trójwymiarowego modelu aktywów produkcyjnych Stoczni, włączając wspomnianą już halę, ultranowoczesną lakiernię oraz nabrzeże. Efektem naszych prac jest nowoczesna, responsywna strona prezentująca możliwości produkcyjne spółki, jej potencjał rozwoju oraz szerokie portfolio usług i produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z realizacją pod adresem: gdanskshipyard.pl

Aktualności


Strona dla spółki AMARGO

Zbudowaliśmy nową stronę internetową dla spółki z branży tworzyw sztucznych - AMARGO. Witruyna jest w pełni responsywna, a do zarządzania treścią wykorzystuje zaawansowany i intuicyjny CMS. Elementy graficzne, łącznie z wizualizacjami 3D, przygotowaliśmy w naszym studiu.

Aktualności


Raporty on-line dla Grupy TAURON

W czerwcu tego roku udostępniony został interaktywny raport on-line za rok 2014, który agencja TAILORS Group przygotowała dla Grupy TAURON. 

Harmonogram był bardzo ambitny - przez dwa i pół miesiąca powstała treść, oprawa wizualna i innowacyjne rozwiązania informatyczne. Wyzwaniem było zaproponowanie nowoczesnej, multimedialnej formy w pełni odpowiadającej zaktualizowanej tożsamości wizualnej klienta. W projekcie stworzyliśmy animacje, zdjęcia oraz materiały wideo (włączając w to ujęcia lotnicze aktywów wykonane z dronów). Ostatnim ogniwem procesu tworzenia raportu była praca zespołu programistów, który przygotował wydajne, responsywne i łatwe w obsłudze mechanizmy prezentowania danych.

Osiągnięcie założonego efektu było możliwe jedynie dzięki płynnemu przepływowi informacji i pomysłów wewnątrz zespołu TAILORS Group. W projekcie wziął udział zespół odpowiedzialny za Relacje Inwestorskie i PR Korporacyjny, programiści oraz graficy. Stała codzienna współpraca tych zespołów pozwoliła na tak szybkie i efektywne zrealizowanie projektu. Na styku ich kompetencji zostały opracowane rozwiązania takie jak mechanizm prezentowania historycznych zmian w akcjonariacie spółki, interaktywny generator wykresów ilustrujących dane finansowe oraz system agregujący oraz prezentujący rekomendacje analityków z uwzględnieniem ich zmian w czasie.

W kolejnym roku, bazując na zdobytych doświadczeniach, planujemy realizację kolejnych raportów on-line dla spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.
Zapraszany do zapoznania się z raportem: www.raporty2014.tauron.pl

Aktualności


Współpraca z EXALO

Kontynuujemy współpracę ze spółką EXALO Drilling. Firma, która powstała w procesie konsolidacji linii biznesowych PGNiG, obecna jest w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W ramach umowy opiekujemy się zasobami internetowymi oraz multimedialnymi EXALO.

Aktualności


Poznaj obiekty PGE Energia Odnawialna

Przygotowaliśmy nową stronę edukacyjno - wizerunkową dla spółki PGE Energia Odnawialna. Zawiera on pełen katalog obiektów administrowanych przez naszego klienta. Poza opracowaniem architektury serwisu, przygotowaniem projektu graficznego i programowaniem, nasi konsultanci opracowali również zawartość merytoryczną witryny.

W ramach projektu filmowego zrealizowanego dla Spółki nasza ekipa pokonała ponad 6000 km. Zarejestrowane zostały ujęcia kilkudziesięciu elektrowni wodnych oraz wiatrowych - także z użyciem dronów. W oparciu o przygotowany materiał powstało 6 filmów korporacyjnych (prezentujących Grupę oraz poszczególne jednostki biznesowe).

Aktualności


Kontynuujemy współpracę z SILTEC

Aktualności


Materiały promocyjne dla LZMO

LZMO S.A. posiada najnowocześniejszy zakład produkcyjny w Europie wytwarzający ceramiczne wkłady kominowe z wykorzystaniem innowacyjnej technologii izostatycznej. Spółka jest obecna na NewConnest – rynku alternatywnym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W ramach projektu przygotowaliśmy zestaw materiałów promocyjnych oraz trójwymiarowe wizualizacje elementów systemów.

Klienci


Kontakt


Przenieś do góry strony